चितवन र पोखराको सहकारीको संयुक्त अन्तरक्रिया सम्पन्न

भरतपुर १९, फागुन
पोखरा र चितबनमा रहेका दुईवटा सहकारी संस्थाहरुको संयुक्त कार्यक्रम भरतपुरमा सम्पन्न भएको छ । पोखरा महानगरपािलका १४ देउराली टोलमा रहेको शुभ सौगात सहकारी संस्था र भरतपुर महानगरपालिका १० हाकिचोकमा रहेको तारापुञ्ज सहकारीको संयुक्त अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । कार्यक्रममा तारापुञ्ज सहकारीका सल्लाहकार समितीका संयोजक हरि प्रसाद गैहे प्रमुख अतिथी र बिशिष्ठ अतिथीमा शुभ सौगात सहकारी संस्थाका अध्यक्ष ललित बहादुर बानिया रहनु भएको थियो । दुबै सहकारीका ३०, ३० जना प्रतिनिधीहरु सहभागी रहेको अन्तरक्रिया कार्यक्रममा एकै समयमा स्थापना भएका दुई संस्थाहरुले हाल सम्म भए गरेका काम र प्रगतिका बिषयमा छलफल गरिएको थियो भने आगामी कार्यक्रमका बिषयमा जानकारी गराईएको थियो । प्रमुख अतिथी गैहेले सहकारीहरु बिच तिब्र प्रतिष्पर्दा भई रहेको अबस्थामा यस्ता किसीमका संयुक्त कार्यक्रमले गतिलो प्रभाब राख्ने बताउनु भयो । प्रमुख अतिथी र बिशिष्ठ अतिथीमा शुभ सौगात सहकारी संस्थाका अध्यक्ष ललित बहादुर बानिया तारापुञ्ज सहकारी संस्थाका उपाध्यक्ष श्रीराम देबकोटाले स्बागत गर्नु भएको कार्यक्रमको सभापतित्व संस्थाका अध्यक्ष सुदिप रेग्मीले गर्नु भएको थियो ।

ताजा अपडेट